ZENES

ZABEZPEČENÍ

Chraňte to, na čem vám záleží. Nabízíme zabezpečovací systémy přesně na míru vašim potřebám. Pomůžeme vám zvolit nejvhodnější řešení, zajistíme odbornou montáž, zaškolení i servis.

zabezpečovací systém ZENES

Zabezpečení firmy a zabezpečení domácnosti. 

Elektronické systémy budov
Elektronické a zabezpečovací systémy
V oboru elektronického zabezpečení objektů (EZS) nabízíme ověřené systémy tuzemského výrobce JABLOTRON nebo produkty kanadského výrobce PARADOX. K oběma systémům si zákazník může vybrat z široké škály příslušenství detektorů pro vnitřní i venkovní aplikace. Zabezpečovací systémy také umožňují rozšíření o další zařízení, pomocí kterých lze řídit otevírání dveří objektů nebo propojení s topením či chlazením. Díky těmto propracovaným příslušenstvím můžete rovněž ovládat své systémy přes mobilní telefon či Internet.

Zabezpečovací ústředny
Detektory pohybu PIR
Magnetické detektory
Přístupové klávesnice
Komunikátory (analog, GSM, LAN)
Čtečky karet a RFID
Venkovní i vnitřní sirény
Detektory kouře, teploty a plynů
Kompletní příslušenství (baterie, expandéry, čipy, aj.)

Pokud uvažujete o základním zabezpečení a nechcete investovat příliš velkou sumu peněz, můžete využít alarm. Alarmy Znojmo. jsou zjednodušené zabezpečovací systémy využívající většinou moment překvapení. Pokud zloděj nečeká žádný odpor a je si jist hladkým průběhem krádeže, lze ho alarm nemile překvapit. Většina takto zaskočených zlodějů uteče, jelikož si není jistá prozrazením a upozorněním na trestnou činnost. Pokud však zloděj alarmy čeká a počítá s ním, je jeho použití téměř bezvýznamné. Zde pomůže již jen zabezpečovací systém, který jen tak vyřadit nejde.

Zabezpečte svůj domov proti zlodějům jednoduše a svépomocí bez drahých instalací GSM alarmem. GSM alarmy jsou přednastavené bezdrátové zabezpečovací systémy určené pro snadnou montáž a každodenní použití. Dokáží hlídat jak malé objekty, tak i velké rodinné domy a kanceláře. Budoucí rozšiřování GSM alarmů Znojmo. není problém. Dokoupené komponenty lze spárovat ke stávající centrální jednotce.

Zabezpečovací ústředny
Detektory pohybu PIR

Elektronické systémy budov
Kamerové systémy
Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru a plní tak funkci bezpečnostního nebo dohledového systému. Prvky CCTV snímají obraz ve zvoleném místě, zajišťují jeho přenos a zobrazení na stanovišti obsluhy. Pořizovaný záznam je používán k prozkoumání rizikových situací a může plnit i roli důkazního materiálu. V našem sortimentu CCTV naleznete analogové i IP kamery s odpovídajícími záznamovými zařízeními jak pro drobné firmy či domácnosti, tak náročnější firemní zákazníky. Ke všem zařízením existuje i množství nejrůznějších doplňků.

Barevné statické kamery
Barevné otočné kamery
Barevné IP kamery
Záznamová zařízení (rekordéry)
Objektivy, kryty, držáky
Zdroje, kabely, konektory
Kompletní příslušenství

Zabezpečení Znojmo.

Elektronické vstupní systémy
Elektronické vstupní systémy (EVS) zajišťují autorizaci osob pro přístup do objektu či části objektu nebo kanceláře a evidují také docházku, případně udělení přístupových práv. Domácnostem nebo firmám umíme zajistit i realizaci dveřních telefonu, videotelefonů či elektronických zámků. Nastavení i konfigurace systému je individuální a vychází zejména z požadavků zákazníka.

Čtečky a klávesnice
Docházkové a přístupové systémy
Vstupní audiotelefony
Vstupní videotelefony
Elektronické zámky
Kompletní příslušenství

Kamerový systém Znojmo.

Vstupní systémy a elektronické systémy Znojmo.

Zabezpečení ZENES Znojmo

Kamerové systémy

Kamerové systémy umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru a plní tak funkci bezpečnostního nebo dohledového systému.

Kamery snímají obraz ve zvoleném místě, zajišťují jeho přenos a zobrazení na stanovišti obsluhy.Pořizovaný záznam je používán k prozkoumání rizikových situací a může plnit i roli důkazního materiálu.

V našem sortimentu naleznete analogové i IP kamery s odpovídajícími záznamovými zařízeními jak pro drobné firmy či domácnosti, tak náročnější firemní zákazníky.Ke všem zařízením existuje i množství nejrůznějších doplňků.

Alarmy ZENES Znojmo

Elektronické zabezpečovací systémy

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod.
Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

zabezpečovacá systém ZENES Znojmo

Elektronické vstupní systémy

Elektronické vstupní zajišťují autorizaci osob pro přístup do objektu či části objektu nebo kanceláře a evidují také docházku, případně udělení přístupových práv.

Domácnostem nebo firmám umíme zajistit i realizaci dveřních telefonu, videotelefonů či elektronických zámků.

Nastavení i konfigurace systému je individuální a vychází zejména z požadavků zákazníka.

bezpečnost dat ZENES Znojmo

Zabezpečení počítačů a sítí

V době Internetu a počítačových sítí je třeba pamatovat na vlastní bezpečnost důležitých dat a ochranu vašich počítačových stanic, serverů i ostatních periferií před možným útokem zvenčí nebo zevnitř počítačové sítě.

Řešení, která jsou dnes na trhu k dispozici nabízejí nepřeberná množství funkcí a není v silách uživatele analyzovat všechna možná rizika. Zvolená bezpečnostní politika musí respektovat požadavky zákazníka a povahu jeho profesního zaměření.

Naše společnost Vám pomůže s výběrem vhodných řešení, která vám zajistí bezpečnou ochranu stanic, citlivých dat, management a monitoring sítě.