ZENES

SERVEROVÁ ŘEŠENÍ

Zabýváme se dodávkou serverů, jejich implementací a správou. V oblasti serverů spolupracujeme s předními světovými výrobci jako jsou HP, IBM, DELL a FUJITSU. Výběru toho správného řešení je třeba věnovat značnou pozornost, neboť právě na výkonu serveru a jeho možnostech bude stát celá vaše síť nebo pracovní skupina.

Outsourcing IT ZENES Znojmo

Serverová řešení Znojmo.

Serverové řešení na míru – Mail server, Exchange server, databázový server, Linux server, Windows SBS server vám usnadní firemní komunikaci.

Mail server

Exchange server

Windows SBS server

Kompletní správa sítě ve Znojmě.

E-mailové řešení SBS serverů

Vybavení firemního uživatele
Základním stavebním kamenem každého pracovního místa je jeho vybavení. V dnešní době je přístup k firemním datům nedílnou součástí téměř každého pracovního místa, takže se výběrem správného zařízení zabývá každá společnost. Na první pohled se jedná o jednoduchý úkol, protože současná nabídka výpočetní techniky je více než dostačující. Je ale třeba brát v úvahu spoustu dalších faktorů, které nesmíme při výběru pracovního počítače opomenout.

Přenechte starosti se serverem na nás

Provozujeme jednoduchá a přitom spolehlivá serverová řešení. Máme zaveden propracovaný systém monitorování a kontroly stavu systémů.

Můžeme s předstihem reagovat na vzniklé situace.

Pro náročnější zákazníky máme připraveno řešení s vysokou dostupností. Máme dostatek zkušených odborníků ve firmě

Outsourcing IT Znojmo ZENES

Využijte server na maximum

S námi získáte bezpečnější uložení dat, rychleji fungující systém, rychlejší odezva účetních a skladových programů, levnější a jednodušší správa, záruka na opravu serveru, možnost práce odkudkoliv, úspora elektrické energie a další výhody.

Internetovou konektivitu lze navrhnout zdvojeně, aby se minimalizovala pravděpodobnost výpadku.

Pro zákazníky, kteří jsou závislí na fungujícím internetu, lze zabezpečit konektivitu od dvou různých poskytovatelů s automatickým přepínáním. 

Ve spolupráci s dodavateli techniky zabezpečujeme garanci opravy do určitého času (typicky do 8 nebo 24 hodin).