ZENES

BEZPEČNOSTNÍ KAMEROVÉ SYSTÉMY

Dohledové kamerové systémy nabízíme našim zákazníkům již od roku 1996. Máme dlouholeté zkušenosti a umíme každému zájemci nabídnout kamerový systém na míru. Nabízíme jednoduché řešení od dvou kamer až po spolehlivě fungující systémy s desítkami kamer.

Zabezpečení ZENES Znojmo

Široký výběr kamer a kamerových systémů ze Znojma.
Ovládání ptz kamer, Znojmo.
Kamerové bezpečnostní systémy jsou velmi oblíbeným doplňkem elektronického zabezpečovacího systému.

Většinou si kamerový systém pořizujeme jako doplněk k zabezpečovacímu systému k tomu, abychom mohli zajistit maximální množství důkazů o trestné činnosti prováděné na našem majetku. Z tohoto důvodu bude kamerový systém vybaven záznamovou jednotkou. To sebou ale přináší jistá omezení ze strany ochránců soukromí.
Ovládací klávesnice s joystickem pro kamery PTZ, ovládání RS-232/485, 3D joystick.
PELCO a protokoly pro ovládání DVR a matrixů.

Kamerové systémy do domu i firmy 
Rozšiřují totiž jeho možnosti o identifikaci pachatele a o pořízení následných důkazů o trestné činnosti.
Ovládací klávesnice s joystickem pro kamery PTZ, ovládání RS-485, RS-232, 3D joystick, PELCO a protokoly pro ovládání DVR a matrixů. Podpora pro přímé ovládání DVR-470J/870J/1670J/470P/870PM/1670PM.
2-megapixelová IP síťová stropní kamera ve Znojmě

Při pořizování kamerového bezpečnostního systému do již hotových prostor se většina z nás snaží vyhledávat bezdrátový kamerový systém. Bezdrátové alarmy a zabezpečovací systémy nebo bezdrátové ovládání je dnes běžnou praxí, tak proč ne i kamerový systém? Ano, lze pořídit bezdrátový kamerový systém ale je zde ALE.

přenos obrazu potřebujeme mnohem větší nároky na přenosovou rychlost než u bezdrátového ovládání. Nepřenáší se zde jen jednorázově krátký kód, jako je tomu u zabezpečovacích systémů.
Účinnost kamerového systému je dána zejména vhodným výběrem těch správných komponent a jejich vhodnou instalací tak, aby následné záběry měli vypovídající hodnotu pro identifikaci pachatele a mohly být použity jako důkaz.

Kamery Znojmo.
Řešení kamerových systému Znojmo, servis a údržba.

Od představ až po realizaci

Projdeme objekt a společně navrhneme rozmístění kamer a vybudování spolehlivého a bezpečného vedení ke kamerám. Při instalaci používáme vysoce kvalitní komponenty, protože očekáváte dlouhou životnost.

Vybudování kamerového systému proto není nejlevnější záležitostí.

Umíme připojit staré analogové kamery do nového digitálního systému. Pravidelně kontrolujeme správnou funkci záznamového zařízení a čistíme optiku kamer. Vždy se můžete spolehnout na výstup z kamerového systému.

V případě požadavku umíme připojit vzdálené kamery přes WiFi nebo internet.

Řešení přesně na míru

Máme řešení pro všechna prostředí.

Navrhneme a zrealizujeme kompletní kamerový systém od několika kamer až po rozsáhlé kamerové systémy přesně podle vašich

Počítačové sítě Znojmo ZENES

Dokonalý přehled

Mějte dokonalý přehled. Ovládejte jednoduše a plynule všechny kamery z jednoho místa díky ovladačům a ovládacím pultům.