ZENES

KLIMATIZACE

Vylepšete si kvalitu domova i kanceláře moderní klimatizací. Vytvořte si příjemné prostředí které můžete ovládat i mobilní aplikací. Vše zařídíme za Vás. Poradíme se správným výběrem, vytvoříme plán pro vnitřní i venkovní jednotky včetně rozvodů, zajistíme odbornou montáž a veškerý servis.

Klimatizace a tepelná čerpadla ZENES Znojmo

Klimatizace Znojmo

Kompletní dodávka a servis s montáží klimatizací pro Znojmo a okolí. Návrh technického řešení, proškolení v obsluze klimatizace.

Kvalitní dodavatel klimatizace pro Znojmo a okolí.

Montáž provádíme v sezónním období v termínu do 14 dnů od objednání klimatizace. V období montujeme klimatizace většinou do 5 dnů od objednání. Z důvodu kvalitního provedení všech prací provádí montáž klimatizací výhradně naši odborní pracovníci. Doba montáže  je cca 4 – 6 hodin.

Klimatizace Znojmo

Pohoda je pro nás při tom důležitá při práci i ve volném čase. V práci nám umožňuje se lépe soustředit, děláme méně chyb a příjemněji komunikujeme s kolegy a zákazníky. Ve volném čase nám naopak umožňuje kvalitně relaxovat a soustředit se plně na to, co nás skutečně baví.

Klimatizace pomáhá dosahovat našich cílů

Dělená (splitová) klimatizace
Tento typ klimatizací může sloužit nejen k chlazení objektů během horkých letních dní, ale i k jeho přitápění během zimních měsíců. Název tohoto typu klimatizace plyne z rozdělení na vnitřní a venkovní jednotku, které jsou vzájemně propojené. Celý systém je napevno zabudován na požadovaném místě.

Mezi hlavní výhody patří zejména vysoká účinnost a velmi tichý provoz. Hodí se tedy jak pro byty a rodinné domy, tak pro větší objekty a komerční budovy.

Klimatizace Fujitsu, sinclair, LG, Toshiba

Pomůžeme vám vybrat odpovídající chladící výkon přímo pro vaše prostory.

K určení velikosti potřebného chladícího výkonu pro konkrétní prostory je potřeba vzít v úvahu více aspektů. Součástí námi zpracovaného návrhu je proto také výpočet, na základě kterého vám pomůžeme vybrat vhodné produkty.

Chladící technika klimatizace Znojmo

zenes

Nové akční sety klimatizací

od 23.431 Kč s DPH

Kompletní sety včetně montáže

Zavolejte nám!
Telefon:  515 224 420
Rádi vám pomůžeme i poradíme (pondělí – pátek od 8:00 – 16:30)

ZENES klimatizace pro domácnost

Klimatizace do bytů a domů

Klimatizace do bytu a domu zajistí optimální teplotu vaší domácnosti bez ohledu na venkovní prostředí. Kromě příjemného chlazení v létě dokáže ušetřit i nemalé náklady za vytápění v zimních měsících.

S moderní klimatizací získáte pohodlné a zároveň zdravé bydlení. Účinné filtry čistí vzduch od nečistot a jsou tak ideální pro alergiky a citlivé jedince.

regulace topení zenes

Topení klimatizací

Věděli jste, že kvalitní klimatizace vám může doma i levně topit? Klimatizace fungují na principu tepelného čerpadla, které pracuje obousměrně na principu vzduch-vzduch.

Klimatizace umí topit až do venkovní teploty -20 °C.
Optimální venkovní teplota pro topení je v rozmezí od -10 °C do +15°C

Topení klimatizací patří mezi nejefektivnější, nejekonomičtější a taky nejekologičtější způsoby topení. Platíte totiž pouze elektrickou energii, kterou spotřebuje tepelné čerpadlo a ventilátor klimatizace. Samotné teplo klimatizace nevyrábí, jen je přesouvá z venku dovnitř.

Oproti topení, například přímotopem nebo podlahovým elektrickým topením, je účinnost klimatizace při stejném příkonu trojnásobná až pětinásobná.

zenes

Jak vypadá naše realizace

Při realizaci klademe velký důraz na použití kvalitních komponent a odbornou montáž. Základem úspěšné realizace je návrh vhodného systému, který zajistí optimální chladící i tepelný výkon za dodržení vyváženého poměru mezi pořizovacími a provozními náklady.

Samozřejmostí je také optimální umístění venkovních a vnitřních zařízení tak, abychom co nejméně narušili estetickou stránku těchto prostor.

Klimatizace ZENES Znojmo

Splitové klimatizace

Varianta zapojení split u klimatizací rozděluje kompresor od ventilátoru.

Jde tedy o celkem 2 zařízení, která jsou spolu propojena. Klimatizace je díky tomuto rozdělení v interiéru tichá a přitom pracuje velice efektivně.

Jedna část je venku
(venkovní jednotka s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem)
a druhá část uvnitř
(vnitřní nástěnná jednotka s výparníkem, ventilátorem a řídicí elektronikou).

Klimatizace Zenes Znojmo

Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace jsou určeny pro ochlazení, odvlhčení a filtraci vzduchu.

Tento typ klimatizací nepotřebuje instalaci ani speciální montáž.

Jsou nenáročné na obsluhu a mají poměrně nízkou pořizovací cenu. Nejmenší typy mobilních klimatizací mají kolem 20 kg, proto jsou lehce přenosné.

GDPR řešení Znojmo ZENES

Klimatizace do firem

Klimatizace patří v dnešní době ke standardnímu vybavení každé kanceláře.

Pořízením klimatizace do vaší kanceláře získáte optimální pracovní prostředí, které vám umožní zůstat produktivní za jakéhokoli počasí

Díky vhodnému prostředí se vy i vaši zaměstnanci můžete plně soustředit na práci.

Ovládání klimatizace ZENES

Ovládání klimatizace

Naše klimatizace můžete pohodlně ovládat odkudkoliv. Klimatizaci totiž můžete ovládat po internetu, z chytrého telefonu, nebo dokonce z počítače v kanceláři.

Pro náročné klienty sestavíme klimatizační systém na míru podle typu místností s centrálním ovládáním, které umožní energeticky úsporné vytápění a chlazení malých a středně velkých místností.

Podhledové klimatizace ZENES Znojmo

Skrytá instalace

Instalace potrubních jednotek je možná i nad podhled nebo do instalačních prostor.
Tím můžete dosáhnout čistého interiéru v moderních domech bez viditelných nástěnných jednotek.

V interiéru tak budou umístěny pouze větrací štěrbiny nebo skryté průduchy.

Servis ZENES Znojmo

Servis a údržba

Kromě samotné instalace klimatizací se zabýváme také jejich záručním a pozáručním servisem, údržbou, čištěním, doplňováním a seřizováním.