ZENES

KLIMATIZACE

Vylepšete si kvalitu domova i kanceláře moderní klimatizací. Vytvořte si příjemné prostředí které můžete ovládat i mobilní aplikací. Vše zařídíme za Vás. Poradíme se správným výběrem, vytvoříme plán pro vnitřní i venkovní jednotky včetně rozvodů, zajistíme odbornou montáž a veškerý servis.

Klimatizace Znojmo

Klimatizace Znojmo

Kompletní dodávka a servis s montáží klimatizací pro Znojmo a okolí. Návrh technického řešení, proškolení v obsluze klimatizace.

Kvalitní dodavatel klimatizace pro Znojmo a okolí.

Montáž provádíme v sezónním období v termínu do 14 dnů od objednání klimatizace. V období montujeme klimatizace většinou do 5 dnů od objednání. Z důvodu kvalitního provedení všech prací provádí montáž klimatizací výhradně naši odborní pracovníci. Doba montáže  je cca 4 – 6 hodin.

Klimatizace Znojmo

Pohoda je pro nás při tom důležitá při práci i ve volném čase. V práci nám umožňuje se lépe soustředit, děláme méně chyb a příjemněji komunikujeme s kolegy a zákazníky. Ve volném čase nám naopak umožňuje kvalitně relaxovat a soustředit se plně na to, co nás skutečně baví.

Klimatizace pomáhá dosahovat našich cílů

Dělená (splitová) klimatizace
Tento typ klimatizací může sloužit nejen k chlazení objektů během horkých letních dní, ale i k jeho přitápění během zimních měsíců. Název tohoto typu klimatizace plyne z rozdělení na vnitřní a venkovní jednotku, které jsou vzájemně propojené. Celý systém je napevno zabudován na požadovaném místě.

Mezi hlavní výhody patří zejména vysoká účinnost a velmi tichý provoz. Hodí se tedy jak pro byty a rodinné domy, tak pro větší objekty a komerční budovy.

Klimatizace Fujitsu, sinclair, LG, Toshiba

Pomůžeme vám vybrat odpovídající chladící výkon přímo pro vaše prostory.

K určení velikosti potřebného chladícího výkonu pro konkrétní prostory je potřeba vzít v úvahu více aspektů. Součástí námi zpracovaného návrhu je proto také výpočet, na základě kterého vám pomůžeme vybrat vhodné produkty.

Chladící technika klimatizace Znojmo

ZENES klimatizace pro domácnost

Klimatizace do bytů a domů

Klimatizace do bytu a domu zajistí optimální teplotu vaší domácnosti bez ohledu na venkovní prostředí. Kromě příjemného chlazení v létě dokáže ušetřit i nemalé náklady za vytápění v zimních měsících.

S moderní klimatizací získáte pohodlné a zároveň zdravé bydlení. Účinné filtry čistí vzduch od nečistot a jsou tak ideální pro alergiky a citlivé jedince.

zenes

Jak vypadá naše realizace

Při realizaci klademe velký důraz na použití kvalitních komponent a odbornou montáž. Základem úspěšné realizace je návrh vhodného systému, který zajistí optimální chladící i tepelný výkon za dodržení vyváženého poměru mezi pořizovacími a provozními náklady.

Samozřejmostí je také optimální umístění venkovních a vnitřních zařízení tak, abychom co nejméně narušili estetickou stránku těchto prostor.

GDPR řešení Znojmo ZENES

Klimatizace do firem

Klimatizace patří v dnešní době ke standardnímu vybavení každé kanceláře.

Pořízením klimatizace do vaší kanceláře získáte optimální pracovní prostředí, které vám umožní zůstat produktivní za jakéhokoli počasí

Díky vhodnému prostředí se vy i vaši zaměstnanci můžete plně soustředit na práci.

Klimatizace Zenes Znojmo

Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace jsou určeny pro ochlazení, odvlhčení a filtraci vzduchu.

Tento typ klimatizací nepotřebuje instalaci ani speciální montáž.

Jsou nenáročné na obsluhu a mají poměrně nízkou pořizovací cenu. Nejmenší typy mobilních klimatizací mají kolem 20 kg, proto jsou lehce přenosné.

Klimatizace ZENES Znojmo

Splitové klimatizace

Varianta zapojení split u klimatizací rozděluje kompresor od ventilátoru.

Jde tedy o celkem 2 zařízení, která jsou spolu propojena. Klimatizace je díky tomuto rozdělení v interiéru tichá a přitom pracuje velice efektivně.

Jedna část je venku
(venkovní jednotka s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem)
a druhá část uvnitř
(vnitřní nástěnná jednotka s výparníkem, ventilátorem a řídicí elektronikou).

Ovládání klimatizace ZENES

Ovládání klimatizace

Naše klimatizace můžete pohodlně ovládat odkudkoliv. Klimatizaci totiž můžete ovládat po internetu, z chytrého telefonu, nebo dokonce z počítače v kanceláři.

Pro náročné klienty sestavíme klimatizační systém na míru podle typu místností s centrálním ovládáním, které umožní energeticky úsporné vytápění a chlazení malých a středně velkých místností.

Podhledové klimatizace ZENES Znojmo

Skrytá instalace

Instalace potrubních jednotek je možná i nad podhled nebo do instalačních prostor.
Tím můžete dosáhnout čistého interiéru v moderních domech bez viditelných nástěnných jednotek.

V interiéru tak budou umístěny pouze větrací štěrbiny nebo skryté průduchy.

Servis ZENES Znojmo

Servis a údržba

Kromě samotné instalace klimatizací se zabýváme také jejich záručním a pozáručním servisem, údržbou, čištěním, doplňováním a seřizováním.