ZENES

Dotykové EET pokladny

Dotyková EET pokladna vybavená akumulátorem a termotiskárnou je zajímavá volba pro všechny, kteří hledají moderní, elegantní a jednoduché řešení evidence tržeb.

Dotykove eet pokladny

Moderní EET pokladny

Velká výdrž baterie
Pokud jen sem tam vystavíte účtenku, na jedno nabití vydrží pokladna v provozu 5 dní. Pokud ji intenzivně používáte a vystavujete třeba 200 účtenek za den, vydrží 3 dny. Pak ji stačí dobít přes kabel, který je součástí balení. Případně si můžete pro pohodlnější dobíjení koupit dobíjecí stanici.

Velký displej
Na internet se připojíte přes wi-fi nebo do zařízení vložíte SIM kartu s mobilním internetem. Ta se hodí, pokud býváte často v terénu.

Velká tlačítka
Dotyková pokladna má velká dotyková tlačítka, na která dobře vidí i lidé se slabším zrakem.

eet pokladny zenes Znojmo

Pokladna ProfiPAD PLUS

Jedná se o novou velmi elegantní generaci dotykové pokladny s tenkým tělem 1,78 cm, která má řadu vylepšení. Je rychlejší díky větší operační paměť 1 GB (RAM) a novému úspornému procesoru 1,3 GHz. Interní paměť je zvětšena ze 4 na 8 GB (ROM). Výsledkem je rychlejší odezva při práci se zařízením.

Dále je ProfiPAD Plus osazen novější, optimalizovanou verzí Androidu 7.1 Dotykový displej má velikost 5,45″ s rozlišením 1440 x 720 a pozorovací úhel obrazovky je až 178°, takže vidíte na displej velmi dobře i ze strany při denním světle. Připojení k internetu zajišťuje moderní 4G technologie (nano SIM) včetně duální Wi-Fi (2,4 a 5 GHz). Konektivitu doplňuje Bluetooth 4.0 a USB-C konektor (OTG), který slouží také k rychlému nabíjení zařízení.

Další inovací je rychlejší tiskárna, která umožňuje tisk až 70 mm/s. Kotoučky s termopapírem o šířce 58 mm mohou mít návin 50 mm, ušetříte tak při nákupu termokotoučků. Životnost tiskové hlavy dosahuje 50 km tisku. Součástí balení je nabíjecí adaptér.

Předinstalovanou pokladní aplikací je oblíbená Profi Účtenka, která umožnuje velmi jednoduše vystavit pokladní doklad a odeslat informaci do EET. Profi Účtenka má neomezený počet položek a skupin zboží. Podporuje finanční i položkový prodej, umožňuje zadávat slevy, cizí měny a je možné tisknout denní přehled prodeje.
Profi Účtenka podporuje několik jazykových mutací (CZ, SK, EN, DE, RU, VI).

Pokud hledáte dotykovou pokladnu pro mobilní prodej nebo pro menší kamennou provozovnu, případně restauraci, je ProfiPAD Plus ideální volba.

Rozlišení 1440 x 720
Úhlopříčka 5,45″
Typ dotykové plochy Kapacitní
Operační paměť 1 GB
Operační systém Android 7.1
Vnitřní paměť 8 GB
Rozměry (Š x V x H) 80 x 17,8 x 219 mm
Slot na SIM kartu ano
QR/EAN čtečka Ano
Kapacita akumulátoru 2580 mAh / 7,6 V
4G Ano
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano