ZENES

Prodejna dočasně uzavřena

Vážení zákazníci, v souvislosti s aktuálním děním v České republice a s ohledem na zdraví Vás zákazníků i našich zaměstnanců, jsme nuceni uzavřít od pondělí 16.března 2020 naši prodejnu. 

Zboží je nadále možno objednávat přes náš e-shop, prostřednictvím telefonu nebo mailem, doručíme Vám ho domů.
Instalace a opravy satelitů, antén a klimatizací provádíme v běžném režimu – objednávejte na telefonu 724 056 356

Vážení zákazníci, v souvislosti s aktuálním děním v České republice a s ohledem na zdraví Vás zákazníků i našich zaměstnanců, jsme nuceni uzavřít od pondělí 16.března 2020 naši prodejnu. 

Zboží je nadále možno objednávat přes náš e-shop, prostřednictvím telefonu nebo mailem, doručíme Vám ho domů.
Instalace a opravy satelitů, antén a klimatizací provádíme v běžném režimu – objednávejte na telefonu 724 056 356

AKČNÍ NABÍDKA KLIMATIZACE

Připravili jsme pro vás nabídku akčního setu

Klimatizace Znojmo
EET Znojmo ZENES

Akční nabídka

Kompletní set klimatizace včetně montáže.

Nyní za akční cenu: 29 758 Kč.

Servis ZENES Znojmo

Specifikace montáže

do 3 m chladivového potrubí 10/6 mm včetně izolace

do 3 m elektroinstalačních kabelů – napájecí a komunikační

průraz do zdi (plná cihla, dutá cihla, ytong, panel); v ceně není vrtání do železobetonu, které je třeba kalkulovat individuálně

vedení svazku trubek a kabelů mezi jednotkami v liště, její osazení

osazení jednotek na zeď + konzole venkovní jednotky a silentbloky (instalace na balkon nebo v dosahu 3 m od země)

napojení chladírenského (Cu) potrubí na jednotky, vytvoření chl. okruhu, jeho vakuování, zkoušky těsnosti, napuštění chladiva

provozní zkoušky a uvedení do provozu, zaškolení obsluhy

vyplnění příslušné dokumentace – předávací protokol a další potřebné dokumenty

Záruka24 měsíců
Ener. třída chlazeníA++ 
Výkon chlazení3.55 kW
EER6.62 
Roční spotřeba184 kW
Ener. třída topení
Výkon topení3.8 kW
COP3.8 
Roční spotřeba topení1086 kW
Množství chladiva950 kg
Typ chladivaR410a 
CO2 ekv. chlad.1.984 t

Klimatizace NORDline
Klimatizace postupně přestáváme vnímat jako luxusnější zboží pro náročné. S posledními horkými letními sezónami se klimatizace pomalu stávají standardem. S jejich rychlým rozšiřování se zároveň snižují ceny, za které je možné klimatizace zakoupit.

Kvalitní klimatizační jednotky
Klimatizace NORDline jsou kvalitní a vysoce spolehlivá zařízení od renomovaného výrobce, které u nás můžete zakoupit za velmi výhodné ceny. Klimatizace z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídící elektronikou a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem.

Klimatizace pro malé i velké prostory
Klimatizace vhodné do menších i větších místností i do větších prostor. Naše klimatizace jsou tiché, spolehlivé a ekonomicky výhodné. V případě potřeby mohou fungovat i v režimu ohřevu.

Klimatizace splňují nařízení EU v oblasti ekodesignu ventilátoru (327/2011, smernice 2009125ES)

Jednotky využívají invertorovou technologii, která spojuje plynulou regulaci výkonu kompresoru a energeticky úsporný provoz. Klasické klimatizace mají jednorychlostní kompresor s daným počtem otáček a proto není možné měnit jejich okamžitý výkon. Aby bylo možné jejich odevzdávaný výkon regulovat, jednoduše cyklicky vypínají a zapínají kompresor. Klimatizační jednotky s invertorem  dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru a tím přizpůsobit odevzdávaný výkon přístroje požadovaným podmínkám, což vede k zvýšení výkonu a úsporám energie.

FUNKCE KLIMATIZACE

 • Anti prachový filtr – Prachový filtr je tradiční filtr, který zachytí většinu malých prachových částic a snadno se umývá a vyčistí.
 • Funkce ochrany při vytápění – Při spuštění funkce topení, se spustí vnitřní ventilátor pouze tehdy, pokud je teplota potrubí dostatečně vysoká, aby se zabránilo nepříjemnému foukání studeného vzduchu k uživateli.
 • Antikorozní venkovní kryt – Venkovní jednotka je vyrobena z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu.
 • Turbo – Turbo funkce nabízí možnost chlazení a vytápění místnosti dle nastavené teploty v co nejkratším čase.
 • Velký průměr ventilátoru – Díky použití vnitřního ventilátoru s velkým průměr je zvýšen průtok vzduchu z klimatizace a snížen hluk vnitřní jednotky.
 • Silné odvlhčování – Výhodné v deštivých dnech nebo vlhkém prostředí. Provozováním odvlhčovacího režimu může být dosaženo v prostoru příjemné úrovně vlhkosti pro uživatele, bez snížení teploty v místnosti.
 • Hydrofilní hliníková žebra – Díky hydrofilním hliníkovým žebrům výparníku a kondenzátoru může zkondenzovaná voda volněji odtékat mezi žebry a tak pomáhat zlepšit účinnost chlazení. Také zlepšuje efektivitu vytápění urychlením procesu odmrazování.
 • Vnitřní drážkované měděné potrubí – Vynikající vnitřní drážkování měděného potrubí zvyšuje účinnost výměny tepla při průtoku chladiva až o 30% -50% ve srovnání s klasickým hladkým měděným potrubím.
 • Auto-diagnostika a auto-ochrana – S vlastní funkcí auto-diagnostiky jsou chyby detekovány a zobrazují se pomocí LED displeje na vnitřní jednotce. Následně je aktivována auto-ochrana.
 • Auto restart – V případě vypnutí napájení je aktuální nastavení klimatizace uloženo do paměti. Uložený provozní mód se automaticky spustí při obnovení napájení.
 • LED display – Pomáhá uživateli sledovat a ovládat přístroj přehledně a jednoduše.
 • Spánkový režim – V režimu spánku se mění nastavení zvýšení teploty (chlazení) 1 ° C nebo snížení (topení) 2 °C za hodinu automaticky během prvních dvou hodin po nastavení režimu spánku, který pomáhá dosáhnout pro uživatele co nejpohodlnější teploty a úspory energie.
Podpora ZENES Znojmo

Máte dotazy nebo potřebujete poradit?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.obchod@zenes.cz

ZENES adresa

Hvězdová 1730/23, 669 02 Znojmo

+420 515 224 420

ZENES facebook

facebook.com/FirmaZenes