ZENES

AKČNÍ NABÍDKA KLIMATIZACE

Připravili jsme pro vás nabídku akčního setu

Klimatizace Znojmo
EET Znojmo ZENES

Akční nabídka

Kompletní set klimatizace včetně montáže.

Nyní za akční cenu: 29 758 Kč.

Servis ZENES Znojmo

Specifikace montáže

do 3 m chladivového potrubí 10/6 mm včetně izolace

do 3 m elektroinstalačních kabelů – napájecí a komunikační

průraz do zdi (plná cihla, dutá cihla, ytong, panel); v ceně není vrtání do železobetonu, které je třeba kalkulovat individuálně

vedení svazku trubek a kabelů mezi jednotkami v liště, její osazení

osazení jednotek na zeď + konzole venkovní jednotky a silentbloky (instalace na balkon nebo v dosahu 3 m od země)

napojení chladírenského (Cu) potrubí na jednotky, vytvoření chl. okruhu, jeho vakuování, zkoušky těsnosti, napuštění chladiva

provozní zkoušky a uvedení do provozu, zaškolení obsluhy

vyplnění příslušné dokumentace – předávací protokol a další potřebné dokumenty

Záruka24 měsíců
Ener. třída chlazeníA++ 
Výkon chlazení3.55 kW
EER6.62 
Roční spotřeba184 kW
Ener. třída topení
Výkon topení3.8 kW
COP3.8 
Roční spotřeba topení1086 kW
Množství chladiva950 kg
Typ chladivaR410a 
CO2 ekv. chlad.1.984 t

Klimatizace NORDline
Klimatizace postupně přestáváme vnímat jako luxusnější zboží pro náročné. S posledními horkými letními sezónami se klimatizace pomalu stávají standardem. S jejich rychlým rozšiřování se zároveň snižují ceny, za které je možné klimatizace zakoupit.

Kvalitní klimatizační jednotky
Klimatizace NORDline jsou kvalitní a vysoce spolehlivá zařízení od renomovaného výrobce, které u nás můžete zakoupit za velmi výhodné ceny. Klimatizace z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídící elektronikou a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem.

Klimatizace pro malé i velké prostory
Klimatizace vhodné do menších i větších místností i do větších prostor. Naše klimatizace jsou tiché, spolehlivé a ekonomicky výhodné. V případě potřeby mohou fungovat i v režimu ohřevu.

Klimatizace splňují nařízení EU v oblasti ekodesignu ventilátoru (327/2011, smernice 2009125ES)

Jednotky využívají invertorovou technologii, která spojuje plynulou regulaci výkonu kompresoru a energeticky úsporný provoz. Klasické klimatizace mají jednorychlostní kompresor s daným počtem otáček a proto není možné měnit jejich okamžitý výkon. Aby bylo možné jejich odevzdávaný výkon regulovat, jednoduše cyklicky vypínají a zapínají kompresor. Klimatizační jednotky s invertorem  dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru a tím přizpůsobit odevzdávaný výkon přístroje požadovaným podmínkám, což vede k zvýšení výkonu a úsporám energie.

FUNKCE KLIMATIZACE

 • Anti prachový filtr – Prachový filtr je tradiční filtr, který zachytí většinu malých prachových částic a snadno se umývá a vyčistí.
 • Funkce ochrany při vytápění – Při spuštění funkce topení, se spustí vnitřní ventilátor pouze tehdy, pokud je teplota potrubí dostatečně vysoká, aby se zabránilo nepříjemnému foukání studeného vzduchu k uživateli.
 • Antikorozní venkovní kryt – Venkovní jednotka je vyrobena z elektrolyticky pozinkovaného ocelového plechu.
 • Turbo – Turbo funkce nabízí možnost chlazení a vytápění místnosti dle nastavené teploty v co nejkratším čase.
 • Velký průměr ventilátoru – Díky použití vnitřního ventilátoru s velkým průměr je zvýšen průtok vzduchu z klimatizace a snížen hluk vnitřní jednotky.
 • Silné odvlhčování – Výhodné v deštivých dnech nebo vlhkém prostředí. Provozováním odvlhčovacího režimu může být dosaženo v prostoru příjemné úrovně vlhkosti pro uživatele, bez snížení teploty v místnosti.
 • Hydrofilní hliníková žebra – Díky hydrofilním hliníkovým žebrům výparníku a kondenzátoru může zkondenzovaná voda volněji odtékat mezi žebry a tak pomáhat zlepšit účinnost chlazení. Také zlepšuje efektivitu vytápění urychlením procesu odmrazování.
 • Vnitřní drážkované měděné potrubí – Vynikající vnitřní drážkování měděného potrubí zvyšuje účinnost výměny tepla při průtoku chladiva až o 30% -50% ve srovnání s klasickým hladkým měděným potrubím.
 • Auto-diagnostika a auto-ochrana – S vlastní funkcí auto-diagnostiky jsou chyby detekovány a zobrazují se pomocí LED displeje na vnitřní jednotce. Následně je aktivována auto-ochrana.
 • Auto restart – V případě vypnutí napájení je aktuální nastavení klimatizace uloženo do paměti. Uložený provozní mód se automaticky spustí při obnovení napájení.
 • LED display – Pomáhá uživateli sledovat a ovládat přístroj přehledně a jednoduše.
 • Spánkový režim – V režimu spánku se mění nastavení zvýšení teploty (chlazení) 1 ° C nebo snížení (topení) 2 °C za hodinu automaticky během prvních dvou hodin po nastavení režimu spánku, který pomáhá dosáhnout pro uživatele co nejpohodlnější teploty a úspory energie.
Podpora ZENES Znojmo

Máte dotazy nebo potřebujete poradit?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.obchod@zenes.cz

ZENES adresa

Hvězdová 1730/23, 669 02 Znojmo

+420 515 224 420

ZENES facebook

facebook.com/FirmaZenes